top of page
סטנדרים

הסטנדר עם הפטנט המדובר ביותר בעולם התורה בסטנדרט גבוה, עם דגש על עיצוב אומנותי  עוצר נשימה שמפאר את הבית . מתכוונן אין סוף מצבים ע"י זרוע חכמה מאלומיניום עם 3 מפרקים עובדת על בוכנת גז מתכווננות בקלות, מובנה עם ספריה אישית אשר מכילה את כל הספרים שאתה לומד, ללא צורך לקום, מובנה על גלגלים,  נייד לכל מקום שולחן שבת כורסא ספה עמידה וגם במיטה בעיצוב מרשים ויוקרתי.

הדגם החדש king david החדש!!!

סטנדר מרחף

לרצות ללמוד יותר. אנו חושבים שזה הדבר הכי משמח לשמוע ,כי באמת זה העיקר.
"לשבת ולכוון לי בסטנדר את הזווית שלי הטובה ביותר, להרפות את השרירים ולפנות את הדעת ללימוד התורה. אנו לא שמים לב אבל המאמץ שנראה לנו קטן גורם לנו לעייפות והמוח מפרש את זה כאילו לא בא לי ללמוד, גם לי אישית וגם מלקוחות שמספרים ורבנים אני שומע דבר פלא שאומר :"אני לא מבין את זה אבל הסטנדר המרחף גורם לי לרצות ללמוד יותר"  
,יש בזה משהו חוויתי שקשה להסביר במילים.

סטנדר סטנדר

עניין הנוחות בראש סדר העדיפויות אם אתם עומדים לקנות סטנדר חדש, שימו את עניין הנוחות בראש סדר העדיפויות שלכם והקפידו להתחיל את החיפוש אחר סטנדר מושלם, מתוך מגוון הדגמים של הסטנדרים המרחפים. ולבחור את סטנדר המצטיין בנוחות אם בישיבה או בשכיבה – גם לאורך שעות ארוכות. בהתאמה מקסימלית ומדויקת לגוף הסטנדר המרחף נותן מענה נהדר לאנשים שמחפשים את השילוב המושלם בין ישיבה נוחה וחווית לימוד המעניקים תמיכה ויציבות לספר הלימוד בהתאמה מקסימלית ומדויקת לאזור הגב והצוואר, הספריה הניידת מאפשרת לך לאחסן את סדרי הלימוד שלך ולהפיק את התועלת המרבית בזמן הלימוד ללא צורך לקום כל פעם מחדש, המטרה פחתה משמעותית של העייפות ע"י כוונון בקלות רבה של זרוע הפלא לתנוחות הגוף. האפשרות הכוונון המשוכללות של הזרוע הסטנדר המרחף הוא מנגנון זרוע אלומיניום חזקה תלת מפרקי אשר עובד ע"י בוכנת גז (לא מתכלה וכשר לשבת וחגים) המיועדים בעיקר להרמה והורדה קלה ונוחה, הסטנדר המרחף עם זרוע הפלא מעניקות אפשרויות לימוד נוספת ממצב הישיבה, גם ברביצה על כורסה והספר צף מעל אזור הבטן ולימוד בשכיבה שמתאפשר בזכות האפשרות הכוונון המשוכללות של הזרוע, ולספק לך את המקסימום מהלימוד . הרפיית השרירים בצוואר הראש והגוף הסטנדרים המרחפים נחשבים למפנקים ונוחים במיוחד, כיוון שהם מעניקים הרפיית השרירים לצואר ראש והגוף ומפחיתים את העייפות, ומאפשרים ללומדים עם הסטנד להמשיך ליהנות מלימוד ממושך ואיכותי , תוך כדי ריכוז גדול יותר עם תחושה נעימה של מנוחה עבור כל החלקים של הגוף. חווית הלימוד החדשה כשמתרגלים ללמוד עם הסטנדר המרחף, אי אפשר "לחזור אחורה", כיוון שאין תחליף לנוחות הנהדרת של חווית הלימוד החדשה, אחרי יום של מאמץ שכלל עמידה במשך שעות, או הליכה מרובה. ההקלה שתרגישו כשתלמדו עם הסטנדר המרחף היא כל כך מענגת, שיגרום לך לרצות ללמוד יותר . הסטנדר המרחף מאפשר לכם להשתמש וליהנות מהנחות של הסטנדר בתוך שניות ספורות וללא מאמץ, מבלי שיהיה צורך להרים את הסטנדר או לפתוח ולסגור ברגים ולהשקיע זמן ואנרגיה מיותרת, כפי שעושים אנשים שיש להם סטנדר סטנדרטי או מתכונן , שחייבים לקרב את הגוף אל הסטנדר ורק אז הם יכולים להניח עליו את ספרי הלימוד. לא תופס מקום בבית בסטנדר המרחף שכולל בתוכו את זרוע הפלא והספריה הניידת, אפשר פשוט "לגרור" את הסטנדר עם הסדרים שלך האישיים ולשנות את תנוחת הלימוד ברגע. בנוסף, הסטנדר המרחף לא תופס מקום רב יותר מכל סוג אחר של סטנדר, כיוון שהסטנדר למעשה זז לכל מקום כל עוד הוא לא בשימוש,וחוזר למקומו ברגע שתרצו לעשות זאת, באמצעות "גרירה" קלה של הסטנדר המובנה על גלגלים איכותים מסיליקון. למי זה מתאים? התחושה המפנקת והנוחה שמעניק הסטנדר המרחף, הופכת אותן למושלמות עבור מגוון רחב של אנשים, ביניהם אנשים שסובלים מבעיות בגב, אנשים מבוגרים שמתמודדים עם בעיות בריאות ,אנשים שלומדים בישיבה או בשכיבה, אך גם צעירים ואפילו ילדים שפשוט רוצים ליהנות מלימוד איכותי לאורך זמן. אנשים שמעריכים נוחות אתם לא חייבים להשתייך לקבוצת אנשים שמתמודדים עם בעיות בריאות כאלה או אחרות, כדי לבחור דווקא בסטנדר המרחף, אלא פשוט להיות אנשים שמעריכים נוחות ושמעוניינים לשדרג משמעותית את חווית הלימוד שלהם בסלון, בשולחן שבת, קוראים בכורסא או במיטה. סגנון העיצוב האישי שלך המגוון העצום של הסטנדרים המרחפים, מאפשר לכם לבחור את הדגם המושלם עבורכם, שישתלב נהדר עם סגנון העיצוב בבית, זאת מבלי להתפשר על תהליך הייצור הקפדני ועל האיכות הגבוהה של חומרי הגלם .

A smart aluminum arm with 3 joints works on an easily adjustable gas piston
5 movements: raising and lowering, page rotation, folding, rotation   and tilting

StanderWith the patent?

סטנדר
סטנדר מרחף

Stander prepares for a million situations...

The floating stander helps your body stay in its natural state.

סטנדר לספרים
סטנדר לרב

 "The hover stand makes me learn more"

סטנדר

Shabbat
 

shalom

A hovering standerover the table. Easily and flexibly adjustable for optimal reading height. You don't need to empty the dishes and worry about stains and vinegar. The Royal Library is close to you on safe and strong wheels. The books you like to study in next to you, you don't have to move. A real pleasure for a king's son, this is the experience we wanted to give you.

סטנדר לכבוד שבת
סטנדר מתכונן הכי טוב בעולם
סטנדר למיטה

 stander

the hoverer

Even in bed

Yes, of course, a stand attached to the armchair at any possible angle, whether lying in bed or on the couch in the dining area, floats above the table without disturbing the dishes, the books don't get dirtier than the food, and there is no need to get up every time to get another book.
To sit down and aim for my best angle, to relax my muscles and turn my attention to studying the Torah, there is something experiential about it that is difficult to explain in words.

It's time to worry 

For your back!

 

reduce pressure on the back Stand for sitting Stand Lying down and standing Standing while studying. Study in comfort with an ideal fit for the neck and head.

Stander with A smart aluminum arm with 3 joints works on an easily adjustable gas piston, the stander Assembled on a personal library with all the books you study, without the need to get up, built on wheels,   portable anywhere, Shabbat table, armchair, standing sofa, and in bed with an impressive and luxurious design.

 

This is how your next stand should be. 

We believe that studying with proper sitting is necessary for maintaining the vitality of the body and mind.

We love what we do, and get excited every time a customer tells us how much their quality of life has improved as a result of using our products.

We produce the products in Safed by hand, with the highest quality materials and attention to every detail.

We strive for perfection and are excited to know that our customers receive the highest quality standard available.

The floating stand - for people who want the best. Uncompromising.

סטנדר
סטנדר
bottom of page