top of page
סטנדרים

הסטנדר עם הפטנט המדובר ביותר בעולם התורה בסטנדרט גבוה, עם דגש על עיצוב אומנותי  עוצר נשימה שמפאר את הבית . מתכוונן אין סוף מצבים ע"י זרוע חכמה מאלומיניום עם 3 מפרקים עובדת על בוכנת גז מתכווננות בקלות, מובנה עם ספריה אישית אשר מכילה את כל הספרים שאתה לומד, ללא צורך לקום, מובנה על גלגלים,  נייד לכל מקום שולחן שבת כורסא ספה עמידה וגם במיטה בעיצוב מרשים ויוקרתי.

הדגם החדש king david החדש!!!

סטנדר מרחף

לרצות ללמוד יותר. אנו חושבים שזה הדבר הכי משמח לשמוע ,כי באמת זה העיקר.
"לשבת ולכוון לי בסטנדר את הזווית שלי הטובה ביותר, להרפות את השרירים ולפנות את הדעת ללימוד התורה. אנו לא שמים לב אבל המאמץ שנראה לנו קטן גורם לנו לעייפות והמוח מפרש את זה כאילו לא בא לי ללמוד, גם לי אישית וגם מלקוחות שמספרים ורבנים אני שומע דבר פלא שאומר :"אני לא מבין את זה אבל הסטנדר המרחף גורם לי לרצות ללמוד יותר"  
,יש בזה משהו חוויתי שקשה להסביר במילים.

סטנדר סטנדר

עניין הנוחות בראש סדר העדיפויות אם אתם עומדים לקנות סטנדר חדש, שימו את עניין הנוחות בראש סדר העדיפויות שלכם והקפידו להתחיל את החיפוש אחר סטנדר מושלם, מתוך מגוון הדגמים של הסטנדרים המרחפים. ולבחור את סטנדר המצטיין בנוחות אם בישיבה או בשכיבה – גם לאורך שעות ארוכות. בהתאמה מקסימלית ומדויקת לגוף הסטנדר המרחף נותן מענה נהדר לאנשים שמחפשים את השילוב המושלם בין ישיבה נוחה וחווית לימוד המעניקים תמיכה ויציבות לספר הלימוד בהתאמה מקסימלית ומדויקת לאזור הגב והצוואר, הספריה הניידת מאפשרת לך לאחסן את סדרי הלימוד שלך ולהפיק את התועלת המרבית בזמן הלימוד ללא צורך לקום כל פעם מחדש, המטרה פחתה משמעותית של העייפות ע"י כוונון בקלות רבה של זרוע הפלא לתנוחות הגוף. האפשרות הכוונון המשוכללות של הזרוע הסטנדר המרחף הוא מנגנון זרוע אלומיניום חזקה תלת מפרקי אשר עובד ע"י בוכנת גז (לא מתכלה וכשר לשבת וחגים) המיועדים בעיקר להרמה והורדה קלה ונוחה, הסטנדר המרחף עם זרוע הפלא מעניקות אפשרויות לימוד נוספת ממצב הישיבה, גם ברביצה על כורסה והספר צף מעל אזור הבטן ולימוד בשכיבה שמתאפשר בזכות האפשרות הכוונון המשוכללות של הזרוע, ולספק לך את המקסימום מהלימוד . הרפיית השרירים בצוואר הראש והגוף הסטנדרים המרחפים נחשבים למפנקים ונוחים במיוחד, כיוון שהם מעניקים הרפיית השרירים לצואר ראש והגוף ומפחיתים את העייפות, ומאפשרים ללומדים עם הסטנד להמשיך ליהנות מלימוד ממושך ואיכותי , תוך כדי ריכוז גדול יותר עם תחושה נעימה של מנוחה עבור כל החלקים של הגוף. חווית הלימוד החדשה כשמתרגלים ללמוד עם הסטנדר המרחף, אי אפשר "לחזור אחורה", כיוון שאין תחליף לנוחות הנהדרת של חווית הלימוד החדשה, אחרי יום של מאמץ שכלל עמידה במשך שעות, או הליכה מרובה. ההקלה שתרגישו כשתלמדו עם הסטנדר המרחף היא כל כך מענגת, שיגרום לך לרצות ללמוד יותר . הסטנדר המרחף מאפשר לכם להשתמש וליהנות מהנחות של הסטנדר בתוך שניות ספורות וללא מאמץ, מבלי שיהיה צורך להרים את הסטנדר או לפתוח ולסגור ברגים ולהשקיע זמן ואנרגיה מיותרת, כפי שעושים אנשים שיש להם סטנדר סטנדרטי או מתכונן , שחייבים לקרב את הגוף אל הסטנדר ורק אז הם יכולים להניח עליו את ספרי הלימוד. לא תופס מקום בבית בסטנדר המרחף שכולל בתוכו את זרוע הפלא והספריה הניידת, אפשר פשוט "לגרור" את הסטנדר עם הסדרים שלך האישיים ולשנות את תנוחת הלימוד ברגע. בנוסף, הסטנדר המרחף לא תופס מקום רב יותר מכל סוג אחר של סטנדר, כיוון שהסטנדר למעשה זז לכל מקום כל עוד הוא לא בשימוש,וחוזר למקומו ברגע שתרצו לעשות זאת, באמצעות "גרירה" קלה של הסטנדר המובנה על גלגלים איכותים מסיליקון. למי זה מתאים? התחושה המפנקת והנוחה שמעניק הסטנדר המרחף, הופכת אותן למושלמות עבור מגוון רחב של אנשים, ביניהם אנשים שסובלים מבעיות בגב, אנשים מבוגרים שמתמודדים עם בעיות בריאות ,אנשים שלומדים בישיבה או בשכיבה, אך גם צעירים ואפילו ילדים שפשוט רוצים ליהנות מלימוד איכותי לאורך זמן. אנשים שמעריכים נוחות אתם לא חייבים להשתייך לקבוצת אנשים שמתמודדים עם בעיות בריאות כאלה או אחרות, כדי לבחור דווקא בסטנדר המרחף, אלא פשוט להיות אנשים שמעריכים נוחות ושמעוניינים לשדרג משמעותית את חווית הלימוד שלהם בסלון, בשולחן שבת, קוראים בכורסא או במיטה. סגנון העיצוב האישי שלך המגוון העצום של הסטנדרים המרחפים, מאפשר לכם לבחור את הדגם המושלם עבורכם, שישתלב נהדר עם סגנון העיצוב בבית, זאת מבלי להתפשר על תהליך הייצור הקפדני ועל האיכות הגבוהה של חומרי הגלם .

Un bras en aluminium intelligent avec 3 articulations fonctionne sur un piston à gaz facilement réglable
5 mouvements : montée et descente, rotation des pages, pliage, rotation   et inclinaison

DeboutAvec le brevet ?

סטנדר
סטנדר מרחף

Stander se prépare à un million de situations...

Le support flottant aide votre corps à rester dans son état naturel.

סטנדר לספרים
סטנדר לרב

  "Le support de vol stationnaire me permet d'en savoir plus"

סטנדר

Plaisir de Shabbat 

Un stander planantau dessus de la table. Réglage simple et flexible pour une hauteur de lecture optimale. Vous n'avez pas besoin de vider la vaisselle et de vous soucier des taches et du vinaigre. La Bibliothèque royale est proche de vous sur des roues sûres et solides. Les livres que vous aimez étudier à côté de vous, vous n'avez pas à vous déplacer. Un vrai plaisir pour un fils de roi, c'est l'expérience que nous voulions vous faire vivre.

סטנדר לכבוד שבת
סטנדר מתכונן הכי טוב בעולם
סטנדר למיטה

 stander

le planeur

Même au lit

Oui, bien sûr, un support fixé au fauteuil à n'importe quel angle possible, qu'il soit allongé dans le lit ou sur le canapé de la salle à manger, flotte au-dessus de la table sans déranger la vaisselle, les livres ne se salissent pas plus que la nourriture, et il n'est pas nécessaire de se lever à chaque fois pour obtenir un autre livre.
S'asseoir et viser mon meilleur angle, détendre mes muscles et tourner mon attention vers l'étude de la Torah, il y a quelque chose d'expérientiel là-dedans qui est difficile à expliquer avec des mots.

Il est temps de s'inquiéter 

Pour votre dos !

 

réduire la pression sur le dos Support pour s'asseoir Couché et debout Debout pendant ses études. Étudiez confortablement avec un ajustement idéal pour le cou et la tête.

Debout avec Un bras en aluminium intelligent avec 3 articulations fonctionne sur un piston à gaz facilement réglable, le support Assemblé sur une bibliothèque personnelle avec tous les livres que vous étudiez, sans avoir besoin de vous lever, construit sur roues,   portable n'importe où, table de Shabbat, fauteuil, canapé debout, et au lit avec un impressionnant et conception luxueuse.

 

Voici comment votre prochain stand devrait être. 

Nous croyons qu'étudier avec une bonne assise est nécessaire pour maintenir la vitalité du corps et de l'esprit.

Nous aimons ce que nous faisons et nous nous réjouissons chaque fois qu'un client nous dit à quel point sa qualité de vie s'est améliorée grâce à l'utilisation de nos produits.

Nous fabriquons les produits à Safed à la main, avec des matériaux de la plus haute qualité et une attention à chaque détail.

Nous visons la perfection et sommes ravis de savoir que nos clients reçoivent le plus haut standard de qualité disponible.

Le stand flottant - pour ceux qui veulent le meilleur. Intransigeant.

סטנדר
סטנדר
bottom of page