top of page
  • תמונת הסופר/תgabi eldad

סודות ההצלחה של סטנדר המרחף

עודכן: 7 במאי 2023

מה בעצם הרעיון מאחורי הסטנדר ?

הרעיון הוא בעצם ללמוד יותר ללא הפרעות, אמת אין דבר כזה בימינו אבל לשפר משמעותית מקצה לקצה את חווית הלימוד זה בהחלט המשימה ששמנו נר לרגלנו ולא התפשרנו בשום נושא עד שהגענו לדגמים הנ"ל.
מה ההבדל הגדול בין מה שקיים בשוק ?


ההבדלים שיוצרים את ההבדל ויוצרים את החוויה המיוחדת בשימוש בסטנדר המרחף שבעצם משמשת אותנו כספריה קטנה מיני ספריה אישית עם כל הספרים שאתה אוהב, בערך בין20 ל30 ספרים תלוי בגודל שלהם ז"א שמהיום 90% מהלימוד בית יהיה עם הסטנדר המרחף ,הלקוחות אוהבים את הסטנדר?


הם אומרים לי זה החבר החדש האהוב היקר המקסים וכו' הוא כבש את ליבי בין רגע וכו' וכו' למרות שמנסיון שלנו ראינו שכל בני הבית הופכים להיות מכורים "למשחק החדש של אבא " וההתלהבות רק עולה עם הזמן , כי כל פעם מגלים עוד משהו מעניין שאפשר לעשות עם הסטנדר המרחף . אמר לי הרב אליהו .כ מקריית ארבע:"הסטנדר המרחף זה המוצר הכי שימושי אצלנו בבית"

מה עושים אנשים עם בית קטן?

אני תמיד אומר הסטנדר המרחף בעצם מוסיף לך מקום! איך זה יכול להיות ???המבנה שלו קומפקטי ונכנס לכל פינה הוא לא דורש מקום במיוחד בשבילו, הוא נמצא ולא נמצא ומשמש בעצמו מקום אחסון מפנה לנו עוד מדף בשידה או ארון ספרים...יוצא שהוא מוסיף מקום בבית :)מחפשים את הסידורים הקטנים? ,עלונים לשבת, משקפיים טישו וכו' המדף האמצעי לנוחיות אישית (סידורים קטנים ,עלונים לשבת, משקפיים טישו וכו') יותר לא צריך לחפש את "הפיצ'פקס" יש להם מקום מסודר זה לא מפריע לאף אחד ,זז איתי לכל מקום בקיצור תוספת נחמדה מאוד לשלל ההפתעות.האם לסטנדר המרחף יש שימושים נוספים?

הסטנדר המרחף הוא בעצם העוזר שלי הצמוד רב הפעלים עם מדף שירות עליון שהוא מאוד עמוס בשבת . בעצם כל ספר שיוצא ואנו עדיין משתמשים בו יושב על המדף העליון,הרעיון לא נוצר במקרה זה לאחר עשרות ניסיונות וצורות משונות שנבחנו לפני שהגענו לדגם הנ"ל.ושיהיה גם רהיט יפה וייסגר בצורה טובה בעיצוב מלכות אשר מכבד בן של מלך .

האם באמת גם בשכיבה הוא נוח?


כן, בוודאי גם בכורסה בכל זווית אפשרית אם בשכיבה במיטה או על הספה בפינת האוכל צף מעל השולחן בלי להפריע לכלים ,הספרים לא מתלכלכים יותר מהאוכל ואין צורך לקום כל פעם מהמקום להביא ספר נוסף.

לשבת ולכוון לי את הזווית שלי הטובה ביותר, להרפות את השרירים ולפנות את הדעת ללימוד התורה ,יש בו משהו חוויתי שקשה להסביר במילים.למי זה מתאים צעירים או מבוגרים?

התשובה לכולם מגדול עד קטן וברור לנשים באותה מידה, אבל:"כמובן לאנשים מבוגרים אין בכלל מה לדבר זה מתבקש והכרחי יותר מכל דבר ,אין ערך כספי למוצר שיכול לשפר ולו במעט את החוויה, השמחה ותוספת הרצון שיש לנו לקיים את המצווה הכי יקרה בעולם לימוד התורה זה המקום לציין אנו לא רוצים להחליף את הסטנדר המסורתי אלה לתת מענה לצרכים חדשים שיש לנו היום!

באמת לומדים יותר???

אנו לא שמים לב אבל המאמץ שנראה לנו קטן גורם לנו לעייפות והמוח מפרש את זה כאילו לא בא לי ללמוד, גם לי אישית וגם מלקוחות שמספרים ורבנים אני שומע דבר פלא שאומר :"אני לא מבין את זה אבל הסטנדר המרחף גורם לי לרצות ללמוד יותר"לרצות ללמוד יותר אני חושב שזה הדבר הכי משמח אותי לשמוע ,כי באמת זה העיקר הרצון וגם אני אישית שמח כל פעם מחדש לשבת ולכוון לי את הזווית שלי הטובה ביותר, להרפות את השרירים ולפנות את הדעת ללימוד התורה ,יש בזה משהו חוויתי שקשה להסביר במילים.
מה החסרונות של הסטנדר המרחף?

אז קודם נדגיש את עניין השימושיות כדי להבין : שימושיות קלה ונוחה, אנו יודעים שכל מוצר כמה שהוא יותר פשוט הוא יותר נוח.במקרה שלנו היינו חייבים לצאת לגמרי מהקופסא ולחשוב איך אנו גורמים לזרוע להיות מאוד חזקה ,יציבה, גמישה, זזה בקלות ממש בנגיעה ובעת העצירה ננעלת בצורה חזקה מ מ ש! משימה בלתי אפשרית ניתן לומר.אבל חסדי ה' לא תמו אומרת התורה תעשה רצונך כרצונו והוא...זה ממש משמים שמצאנו את הפטנט שמאפשר את זה....בחנו את כל האפשרויות כמובן לא חשמלי שיהיה כשר למהדרין ניסינו הברגות קפיצים גומיות בוכנות שמן ובסוף מצאנו את בוכנת הגז.

ישמע יומרני לומר אבל עדיין לא מצאנו חסרונות גם לאחר שנתיים שהמוצר בשוק "אפס תקלות" (בלי עין הרע וכו') אבל באמת זה מושלם הזרוע תלת מפרקית זזה בנגיעה, עולה ויורדת, חזקה כושר הרמה עד 8 קילו באוויר כשהזרוע פתוחה עד הסוף קדימה.

למה גז?

הוא לא מתכלה המערכת סגורה ואין סיבה שהגז יצא אלה אם כן אני קודח בורג בבוכנה עצמה, (מיקרה שהיה לי).אבל בדומה לבוכנות שמן כמו הבוכנות שאנו רואים היום כמעט בכל מקום ציבורי בחלק העליון של הדלת בוכנה שסוגרת את הדלת.ממש על העיקרון הזה .

אבל להבדיל משמן שהוא סמיך והפעולה שלו איטית, הגז בדומה לכל נוזל הוא זז מהר!ובעת עצירה הוא כמו "סוג של ננעל" ומאפשר לנו להניח ספר ששוקל הרבה.בבדיקה שלנו ראינו שהגמרות הגדולות שוקלות פלוס מינוס קילו וחצי ז"א ששמונה קילו לא ממש מאמץ את המנגנון .היה מאוד חשוב לנו איכות המוצר ושיחזיק לשנים רבות והשקענו בחומרים הכי טובים שקיימים.כל המנגנון עשוי מאלומיניום בעיצוב מרשים ואנו עוטפים אותו בבד יוקרתי מסוג ברקורד לרוב בצבע שמנת משולב זהב למרות שיש לנו הרבה סוגים של בדים, הזהב והשמנת הכי פופולריים.

סנדוויצ'


לרצות ללמוד יותר אני חושב שזה הדבר הכי משמח אותי לשמוע ,כי באמת זה העיקר הרצון וגם אני אישית שמח כל פעם מחדש

"לשבת ולכוון לי את הזווית שלי הטובה ביותר, להרפות את השרירים ולפנות את הדעת ללימוד התורה. אנו לא שמים לב אבל המאמץ שנראה לנו קטן גורם לנו לעייפות והמוח מפרש את זה כאילו לא בא לי ללמוד,גם לי אישית וגם מלקוחות שמספרים ורבנים אני שומע דבר פלא שאומר :"אני לא מבין את זה אבל הסטנדר המרחף גורם לי לרצות ללמוד יותר"

,יש בזה משהו חוויתי שקשה להסביר במילים.Comments


bottom of page